Zacznij tworzyć
Tworzenie książek
Krok po kroku
by Katarzyna | Lipiec 28, 2018

Mamy nadzieję, że podoba Wam się projektowanie książki. Jeśli jednak potrzebujecie pomocy i chcecie zobaczyć wszystkie możliwości to obejrzyjcie tych kilka filmików, które pokazują jak przejść każdy krok po kolei.

Projektowanie głównych postaci:

Następnie przechodzi się do wyboru rodzaju okładki oraz projektu z kilkudziesięciu udostępnionych w galerii, edytujesz także tytuł i czcionkę:

I czas rozpocząć projektowanie każdej strony po kolei. Postacie, które stworzyliście na samym początku dostępne są w bibliotece:

Jeśli wybierzesz stronę z przygotowaną grafiką, dodajesz postaciom włosy, zarost czy akcesoria z biblioteki obrazów:

Po prawej stronie masz podgląd i ilość dodanych stron swojej książki. Możesz zmieniać też kolejność stron, jak i edytować już dodaną stronę.

Gdy skończysz projektować i obejrzysz książkę, możesz ją edytować, gdy będziesz na stronie zamówienia. Wtedy będziesz mógł wrócić do edytowania poprzez kliknięcie w ‚Edycja książki’ lub ‚Sprawdź’. Jeśli zarejestrujesz się na stronie Giftbook będziesz mógł w każdej chwili wrócić do rozpoczętych książek, jak i zamówić ponownie stworzone wcześniej. Wszystko to będzie dostępne na Twoim koncie.

Zapraszamy do tworzenia książki, a jeśli macie pytania skomentujcie ten wpis, odpowiem na każdy komentarz.