Zacznij tworzyć
Okazje
Podziękowania
by Katarzyna | Sierpień 13, 2018

Zawsze wszystko chcemy, uważamy, że wszystko nam się należy i bierzemy co nasze. Ale tak często zapominamy, aby podziękować za za te proste czynności, otrzymane często od nieznajomych osób. Czasem słowo dziękuję jest tak samo trudnym słowem co przepraszam. Ja jestem nauczona, że dziękować można za wszystko. Ktoś otwiera Tobie drzwi – podziękuj. Kelner przynosi Twoje zamówienie – podziękuj. Obsługa pomogła znaleźć miejsce w teatrze – podziękuj. Kierowca zatrzymał się przed pasami – podziękuj. Przykłady można mnożyć i one zdarzają się na każdym kroku, w ciągu całego dnia. Wierzcie mi, że każdy ten gest jest doceniany i od razu robi się na sercu milej.

Są też podziękowania znacznie ważniejsze. W ważnych dla nas momentach życia. W takich chwilach samo dziękuję to za mało. Warto poszukać pomysłu na przekazanie swojej wdzięczności i miłości w wyjątkowy sposób. Swojej przyjaciółce za pomoc w przeprowadzce.  Swojemu mężowi za miłość. Swojej żonie za cierpliwość. Swojej siostrze za wsparcie. Kochanym Rodzicom na ślubie.

Pomysłów jest wiele, ale przewagą Giftbook jest to, że jest to zupełnie nowy pomysł. Masz możliwość zaprojektowania całej książki od początku do końca. Weźmy na przykład podziękowania ślubne. Na początku projektujesz dwie główne postacie np. swoich Rodziców. Teraz czas na wybór okładki. Zapewniamy, czy miękka czy twarda, będzie to piękna pamiątka. Każda książka ma folię, która zabezpiecza książkę na dłużej. Następnie wybierasz wygląd okładki z kilkudziesięciu udostępnionych w galerii. Nie tylko wybierasz projekt okładki, ale jeszcze dodajesz własny tytuł, kolor i rodzaj czcionki i miejsce położenia. Już samą okładką możesz wyrazić bardzo dużo, wystarczy wybrać tę idealną na okazję. 

Teraz wystarczy zapełnić każdą stronę swojej książki słowami, wierszykami, grafikami i postaciami, jak tylko chcemy. Jeśli nie macie na początku pomysłu co napisać nie martwcie się, są propozycje tekstów w różnej tematyce, ale zawsze jest Internet do podpowiedzi. Można skopiować swoje teksty zapisane na komputerze, wpisać nowe frazy. Na pewno jest wiele rzeczy, które chciałabyś przekazać Rodzicom, czasem nawet łatwiej napisać niż powiedzieć. 

Ta pamiątka zostanie z Nimi już na zawsze. Będzie wiele wzruszeń i radości, niezapomnianych chwil. Warto dziękować!