Zacznij tworzyć
Okazje
Targi książki
by Katarzyna | Październik 30, 2018

Za nami pierwsze targi książki! Niesamowite przeżycie, dużo pracy, ale i satysfakcji!

Targi w Krakowie są ogromne, ale i równie ogromna jest ilość osób odwiedzających je. Aż trudno uwierzyć w dane statystyczne, że tak mało polaków czyta. Zdecydowanie te targi są tego zaprzeczeniem. Goście wiedzą po co przychodzą, co chcą zobaczyć, jakie książki kupić. Aż serce rośnie. Przez pierwsze dwa dni dużo było młodzieży szkolnej i to wspaniale, że nauczyciele dbają, aby dzieciaki przychodziły na takie imprezy. Najlepszy sposób na zachęcenie młodych do czytania to pokazania im jak wiele mają książek i wydawnictw do wyboru, i to dla najmłodszych, jak i starszej młodzieży. Weekend to odwiedziny rodzin, przyjaciół i prawdziwych pasjonatów czytania. Z planami każdej hali mieli wytyczone trasy co i kogo odwiedzić. Cieszę się, że i nas odwiedzali.

W związku z tym, że jesteśmy młodą firmą to nasze stoisko było skromne, ale dla mnie najważniejsze było, aby porozmawiać z odwiedzającymi i pokazać czym Giftbook jest. Takie personalizowane w pełni książki to zupełna nowość, więc cieszę się, że miałam okazję zaprezentować je na targach.

Giftbook na targachGiftbook na targach

Miałam ze sobą przykładowe książki, które każdy mógł obejrzeć, zainspirować się i zrozumieć dokładnie ideę Giftbook – książka na różne okazje – urodziny, imieniny, ślub święta, dla przyjaciółki, chłopaka, dla taty/mamy, kolorowanka etc.

na każdą okazję na każdą okazję

Oprócz książek przygotowana była prezentacja, w której można było zobaczyć jak wygląda edytor i tworzenie książki. Mam nadzieję, że w ten sposób przybliżyłam wszystkim zainteresowanym Giftbook. Do tego rozdaliśmy setki długopisów, ulotek – w których tłumaczymy jak tworzy się książkę; jeszcze więcej zakładek – z przykładowymi projektami naszych okładek i postaci.

zakładki Giftbook

Bardzo cieszyłam się z każdego zainteresowania naszym produktem, a najbardziej gdy ktoś mówił, że zna nas i wie o nas i chciał nas odwiedzić na targach. Nie mówiąc o wspaniałych reakcjach, gdy ktoś po raz pierwszy spotkał się z takim pomysłem. Nie usłyszeliśmy ani jednego złego słowa! Każdy potwierdzał, że nie było wcześniej takiej propozycji  i że jest to wspaniały pomysł na prezent. Bardzo pozytywne opinie dotyczyły także różnorodności okładek, kolorowych, wesołych – na różne okazje. Takie opinie i spotkania tylko potwierdzają, że Giftbook jest potrzebny i jest udaną propozycją na prezent.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wysłuchali mnie, jesteście kochani!

A jeśli jeszcze macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.